Hallitus

Hallituksen yhteinen sähköposti hallitus@jatti.fi

Puheenjohtaja Suvi Ravi  s-posti: puheenjohtaja@jatti.fi

 

Varsinaiset jäsenet  Ari Jokinen, Aino Kinnunen, Leena Ståhlberg, Milma Luukkonen, Sanna Rauhamäki, Elisa Nauha

 

Varajäsenet  Miitta Jukka


Jäsensihteeri
Tiina Kuhmonen jasensihteeri@jatti.fi

Rahastonhoitaja Jari Poikolainen Orastie 7 B 3 40530 Jyväskylä, rahastonhoitaja@jatti.fi

Webmaster Sanna Rauhamäki webmaster@jatti.fi

 

JAT-Tila Oy

Toimitusjohtaja Ari Vaskelainen

Hallituksen puheenjohtaja Jari Hokkanen

Hallituksen jäsenet Muru Linjala, Tuija Kortelainen, Ari Jokinen, Suvi Ravi

Kisatiimi

Kisa-asioissa (ilmoittautuminen, poisjäännit yms. kyselyt) sähköpostiosoite kisat@jatti.fi

 

Kanttiinivastaava Milma Luukkonen kanttiini@jatti.fi

Koulutustoimikunta

Koulutustoimikunnan yhteinen sähköposti koulutustoimikunta@jatti.fi

Marjo Nupponen

Virpi Nieminen

Jessica Varjonen

Miitta Jukka

Katja Maunonen

Jonna Sainio

Kilpailutoimikunta

Kilpailutoimikunnan yhteinen sähköpostiosoite kilpailutoimikunta@jatti.fi

Mirja Airos

Laura Mättö

Riikka Kankainen

Pilvi Hyttinen

Taru Särkkä

Maija Mikkola

Ria Isokangas

Laura Nieminen

Viestintä- ja markkinointitoimikunta

Toimikunnan yhteinen sähköpostiosoite: viestinta@jatti.fi

Tiina Harju

Sara Helin

Aino Mäkelä

Veera Niutanen

Hallimestarit

Hallimestareiden sähköposti hallimestarit@jatti.fi

Jari Hokkanen

Henry Suuronen


Hallin varaukset
 Satu Kuntsi varaukset@jatti.fi

Hallin avaimen koodaus Jenna Närhi avainvastaava@jatti.fi