Hallitus

Hallituksen yhteinen sähköposti hallitus@jatti.fi

Puheenjohtaja Suvi Ravi  s-posti: puheenjohtaja@jatti.fi

Varsinaiset jäsenet  Ari Jokinen, Leena Ståhlberg, Milma Luukkonen, Sanna Rauhamäki, Elisa Nauha, Hanne Räikkönen

Varajäsenet  Miitta Jukka


Jäsensihteeri
Tiina Kuhmonen jasensihteeri@jatti.fi

Rahastonhoitaja Eija Haarala, rahastonhoitaja@jatti.fi

Webmaster Sanna Rauhamäki webmaster@jatti.fi

JAT-Tila Oy

Toimitusjohtaja Ari Vaskelainen

Hallituksen puheenjohtaja Jari Hokkanen

Hallituksen jäsenet Muru Linjala, Tuija Kortelainen, Ari Jokinen, Suvi Ravi

Hallin käyntiosoite
Killerin urheilukeskus, Sykeraitti 6
Lisätietoja JAT-Tila Oy:n verkkosivuilla

Kisatiimi

Kisa-asioissa (ilmoittautuminen, poisjäännit yms. kyselyt) sähköpostiosoite kisat@jatti.fi

 

Kanttiinivastaava Milma Luukkonen kanttiini@jatti.fi

Koulutustoimikunta

Koulutustoimikunnan yhteinen sähköposti koulutustoimikunta@jatti.fi

Aija Tanskanen

Virpi Nieminen

Jessica Varjonen

Ronja Ollila

Katja Maunonen

Jonna Sainio

Saara Wahlroos

Kilpailutoimikunta

Kilpailutoimikunnan yhteinen sähköpostiosoite kilpailutoimikunta@jatti.fi

Mirja Airos

Pilvi Hyttinen

Maija Mikkola

Mirja Poikolainen

Markus Vaajala

Viestintä- ja markkinointitoimikunta

Toimikunnan yhteinen sähköposti viestinta@jatti.fi

Tiina Harju

Veera Niutanen

Katja Hirvi

Hallimestarit

Hallimestareiden sähköposti hallimestarit@jatti.fi

Jari Hokkanen

Henry Suuronen


Hallin varaukset
 Susanna Taipalus varaukset@jatti.fi

Hallin avaimen koodaus Jenna Närhi avainvastaava@jatti.fi