Hallitus

Hallituksen yhteinen sähköposti hallitus@jatti.fi

Puheenjohtaja Hanna Pänkälä  s-posti: puheenjohtaja@jatti.fi

Varsinaiset jäsenet   Hanne Räikkönen, Elina Kuikka, Leena Ståhlberg, Johanna Kuikka, Tuuli Lahdenperä, Jessica Varjonen

Varajäsenet  Jonna Sainio


Jäsensihteeri
Tiina Kuhmonen jasensihteeri@jatti.fi

Rahastonhoitaja Eija Haarala, rahastonhoitaja@jatti.fi

Webmaster Sanna Rauhamäki webmaster@jatti.fi

JAT-Tila Oy

Toimitusjohtaja Ari Vaskelainen

Hallituksen puheenjohtaja Ari Jokinen

Hallituksen jäsenet Jari Hokkanen, Hanna Pänkälä, Henry Suuronen, Leena Ståhlberg

Hallin käyntiosoite
Killerin urheilukeskus, Sykeraitti 6
Lisätietoja JAT-Tila Oy:n verkkosivuilla

Kisatiimi

Kisa-asioissa (ilmoittautuminen, poisjäännit yms. kyselyt) sähköpostiosoite kisat@jatti.fi

 

Kanttiinivastaava Milma Luukkonen kanttiini@jatti.fi

Koulutustoimikunta

Koulutustoimikunnan yhteinen sähköposti koulutustoimikunta@jatti.fi

Aija Tanskanen

Elina Kalenius

Ronja Ollila

Jonna Sainio

Saara Wahlroos

Laura Muhonen

Veera Heiska

Kilpailutoimikunta

Kilpailutoimikunnan yhteinen sähköpostiosoite kilpailutoimikunta@jatti.fi

Mirja Poikolainen

Markus Vaajala

Hanna Kyllönen

Sari Hokkanen

Viestintä- ja markkinointitoimikunta

Toimikunnan yhteinen sähköposti viestinta@jatti.fi

Tiina Harju

Katja Selänne

Kaisa Polvi

Hallimestarit

Hallimestareiden sähköposti hallimestarit@jatti.fi

Laura Mättö

Henry Suuronen


Hallin varaukset
 Kaisa Honkonen varaukset@jatti.fi

Hallin avaimen koodaus Jenna Närhi avainvastaava@jatti.fi