Hallitus

Hallituksen yhteinen sähköposti hallitus@jatti.fi

Puheenjohtaja Muru Linjala  s-posti: puheenjohtaja@jatti.fi

 

Varsinaiset jäsenet  Ari Jokinen, Aino Kinnunen, Sanni Muurmäki, Hanna Penttinen, Leena Ståhlberg, Taina Viheri

 

Varajäsenet  Tuija Kortelainen, Sanna Rauhamäki


Jäsensihteeri
Tiina Kuhmonen jasensihteeri@jatti.fi

Rahastonhoitaja Jari Poikolainen Orastie 7 B 3 40530 Jyväskylä, rahastonhoitaja@jatti.fi

Webmaster Sanna Rauhamäki webmaster@jatti.fi

 

JAT-Tila Oy

toimitusjohtaja Ari Vaskelainen

hallituksen puheenjohtaja Jari Hokkanen

hallituksen jäsenet Muru Linjala, Tuija Kortelainen, Ari Jokinen

Kisatiimi

Kisa-asioissa (ilmoittautuminen, poisjäännit yms. kyselyt) sähköpostiosoite kisat@jatti.fi

 

Kanttiinivastaava Milma Luukkonen kanttiini@jatti.fi

Koulutustoimikunta

Koulutustoimikunnan yhteinen sähköposti koulutustoimikunta@jatti.fi

Elina Kalenius

Virpi Nieminen

Hanne Räikkönen

Jessica Varjonen

Venla Wallius

 

Kilpailutoimikunta

Kilpailutoimikunnan yhteinen sähköpostiosoite kilpailutoimikunta@jatti.fi

Anna Kuvaja

Veera Muhonen

Maarit Lindell

Mirja Airos

Laura Mättö

 

Toko- ja rally-tokotoimikunta

Toimikunnan yhteinen sähköpostiosoite: tokotoimikunta@jatti.fi

Paula Ylipulli, paula.ylipulli at gmail.com

Riikka Miettinen, riikka.miettinen at jkl.fi

Taina Määttänen, pikkutakku at gmail.com

 

Hallimestarit

Hallimestareiden sähköposti hallimestarit@jatti.fi

Jari Hokkanen


Hallin varaukset
 Satu Kuntsi varaukset@jatti.fi

Hallin avaimen koodaus Jenna Närhi avainvastaava@jatti.fi