Hallitus

Hallituksen yhteinen sähköposti hallitus@jatti.fi

Puheenjohtaja Tuija Kortelainen titti.kortelainen@gmail.com

Taru Holm Anu Kovanen Laura Nieminen

Tiia-Riikka Tero Sanni Muurmäki Leena Ståhlberg

varajäsen 1 Aino Kinnunen


Jäsensihteeri
Tiina Kuhmonen jasensihteeri@jatti.fi

Rahastonhoitaja Jari Poikolainen Orastie 7 B 3 40530 Jyväskylä, rahastonhoitaja@jatti.fi

Webmaster Marjo Halmiala webmaster@jatti.fi

JAT-Tila Oy

toimitusjohtaja Ari Vaskelainen

hallituksen puheenjohtaja Jari Hokkanen

hallituksen jäsenet Laura Mättö, Leena Ståhlberg, Tuija Kortelainen

Kisatiimi

Kisa-asioissa (ilmoittautuminen, poisjäännit yms. kyselyt) sähköpostiosoite kisat@jatti.fi

Riikka Kankainen

Emmi Seppälä

Kanttiinivastaava Milma Luukkonen kanttiini@jatti.fi

Koulutustoimikunta

Koulutustoimikunnan yhteinen sähköposti koulutustoimikunta@jatti.fi

Elina Kalenius

Virpi Nieminen

Hanne Räikkönen

Jessica Varjonen

Venla Wallius

Taru-Mari Talaslahti

Kilpailutoimikunta

Kilpailutoimikunnan yhteinen sähköpostiosoite kilpailutoimikunta@jatti.fi

Riikka Kankainen

Emmi Seppälä

Anna Kuvaja

Veera Muhonen

Maarit Lindell

Mirja Airos

Toko- ja rally-tokotoimikunta

Paula Ylipulli, paula.ylipulli at gmail.com

Riikka Miettinen, riikka.miettinen at jkl.fi

Taina Määttänen, pikkutakku at gmail.com

Marjo Halmiala, marjohalmiala at gmail.com

Hallimestarit

Hallimestareiden sähköposti hallimestarit@jatti.fi

Jari Hokkanen


Hallin varaukset
Leena Ståhlberg varaukset@jattila.fi

Hallin avaimen koodaus Jenna Närhi avainvastaava@jatti.fi