Hallitus

Hallituksen yhteinen sähköposti hallitus@jatti.fi

Puheenjohtaja Tuija Kortelainen titti.kortelainen@gmail.com

Taru Holm Anu Kovanen Laura Nieminen

Tiira-Riikka Tero Sanni Muurmäki Leena Ståhlberg

varajäsen 1 Aino Kinnunen


Jäsensihteeri
Tiina Kuhmonen jasensihteeri@jatti.fi

Rahastonhoitaja Jari Poikolainen Orastie 7 B 3 40530 Jyväskylä, rahastonhoitaja@jatti.fi

Webmaster Marjo Halmiala webmaster@jatti.fi

 

Kisatiimi


Kisa-asioissa (ilmoittautuminen, poisjäännit yms. kyselyt) sähköpostiosoite kisat@jatti.fi

Riikka Kankainen Emmi Seppälä


Kanttiinivastaava Milma Luukkonen kanttiini@jatti.fi

Koulutustoimikunta

Koulutustoimikunnan yhteinen sähköposti koulutustoimikunta@ jatti.fi

Elina Kalenius Virpi Nieminen Hanne Räikkönen

Ninja Korpelin Venla Wallius Anniina Oksanen

 

Kilpailutoimikunta 

Kilpailutoimikunnan yhteinen sähköpostiosoite kilpailutoimikunta@jatti.fi

Riikka Kankainen Emmi Seppälä Anna Kuvaja 

Veera Muhonen Maarit Lindell Mirja Airos

Hallimestarit

Hallimestareiden sähköposti hallimestarit@jatti.fi

Jari Hokkanen


Hallin varaukset
Leena Ståhlberg varaukset@jattila.fi

Hallin avaimen koodaus Jenna Närhi avainvastaava@jatti.fi

 

JAT-Tila Oy

toimitusjohtaja Ari Vaskelainen

hallituksen puheenjohtaja Jari Hokkanen

hallituksen jäsenet Laura Mättö, Leena Ståhlberg, Tuija Kortelainen